Akçakoca'da Nereleri Gezmeli? - GEZİMANYA AKÇAKOCA VLOG

Gezimanya'nın seyahat blogger'ları olarak Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli yerlerin seyahat ederken işinize yarayacak bilgileri kolayca bulmanız için bu gezi videolarını, yani pratik gezi rehberlerini hazırladık.

Gezimanya vlog serisinde bu sefer Akçakoca'dayız. Akçakoca vlog videomuzda neler yok ki!....

Akçakoca Düzce'ye bağlı bir ilçe, bir sahil beldesi. İstanbul'dan ulaşımı çok kolay olduğu için oldukça popüler de bir belde. Özellikle yaz aylarında uzun hafta sonu tatili için.

Düzce gezilecek yerleri zaten diğer vlog videolarımızda ve Instagram hesabımızda sizinle paylaşmıştık. Akçakoca'da gezilecek yerler ve yapılacak şeyler de oldukça güzel. "Peki Akçakoca'da ne yapılır?" derseniz, her şeyden önce Akçakoca sahili oldukça keyifli bir yer. Ailece yapacağınız yürüyüşler, balık restoranları, gün batımını izlemek.. Bunların hepsi Akçakoca'da mutlaka yapılması gerekenler arasında.

Her gezgin, blogger ve vlogger için Akçakoca, hem İstanbul'a yakın ve ulaşımı kolay bir yer olması nedeniyle, hem de doğayla içiçe bir turistik yer olduğu için mutlaka Türkiye'de gezilecek yerler listesinde yer almaktadır. İstanbul'dan 2 saat gibi kısa bir sürede rahatlıkla ulaşabileceğiniz Akçakoca'da yapacak çok şey, Akçakoca'da gezilecek çok yer bulacaksınız. Akçakoca evleri (tuğla arası evleri), Akçakoca pazarı, Fakılı mağaraları, Hemşin Cami, Ceneviz plajı başta geliyor

Akçakoca gezilecek yerlerin yanı sıra, aynı zamanda başımıza gezi boyunca gelen ilginç olayları da bu vlogda izleyebilirsiniz.

Akçakoca ilgili daha fazla bilgi için blogdaki Akçakoca gezi rehberini ziyaret edebilirsiniz: https://gezimanya.com/akcakoca

Videomuzu beğendiyseniz kanalımıza abone olun ki, size Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından gezilecek en güzel yerlerle ilgili bilgiler verdiğimizde bizi anında görebilin :)

Tüm Sosyal Medya Hesaplarımız:

Youtube Sayfamız ► https://goo.gl/c5mWzg
Instagram ► https://www.instagram.com/Gezimanya/
Resmi Sitemiz ► https://gezimanya.com/
Facebook ► https://www.facebook.com/Gezimanya
Twitter ► https://twitter.com/Gezimanya