BANA HANGİ SAÇ YAKIŞIR #3: ÜNLÜLER! (Danla Bilic, Demet Özdemir)

Ünlülere saç analizi yaptık! Bana Hangi Saç Yakışır serimizin üçüncü videosunda ünlülerimizin yüz yapısını göz önünde bulundurarak saçlarını eleştirdik. Danla Bilic, Birce Akalay, Berrak Tüzünataç ve Demet Özdemir'in saçlarını incelediğimiz bu serimizin devamında sizce hangi ünlümüzün saçını eleştirelim?

Abone olmayı unutma ► https://bit.ly/2LYOP8u

RUS Sarısı yaptık! (Saç Rengi Serisi) ► https://bit.ly/2Cf0xqS
Saç Bakımı & Uygulama Serimiz ► https://bit.ly/2RFDH5w

İpek Kirpik Eğitim Setimiz ► https://bit.ly/2H31hFo
Değerli Konuklarımız! ► https://bit.ly/2Fho9PU
Sorularınızı Cevapladık! ► https://bit.ly/2CYFcDL

San Kuaför, 1989 yılından bu yana kuaförlük sektörünün öncülüğünü üstlenmiş bir kurumdur. Tecrübe ve deneyimlerini görsel ve yazılı basında çalışmalarını sürdüren San Kuaför, Türkiye genelinde şubeleşmiş güçlü kadrosu ve “Stil Kişiseldir” fikrini esas alarak yoluna devam etmektedir. Vizyonunu daima güncel tutmaya çalışan bunun için çalışmalarını yurt dışında da sürdüren San Kuaför başarılarını gelin saç ve makyajıyla da tescillemiştir.

Neslican Tay ile Microkaynak
https://bit.ly/2P075Pq

Eylül Online ile Dönüşüm
https://bit.ly/2Op4Zvk

Seray Kutsal'ı Kaçırdık
https://bit.ly/2DF75Dl

►Sude & Berk ile Micro Kaynak
https://bit.ly/2ACMuLX

Elçin Sangu Rengi
https://bit.ly/2IpbrNp


28 yıllık tecrübe ile her yıl saç makyaj koleksiyonumuzu, planlar, üretir, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarız. San Kuaför dünya modasındaki yenilikleri Türkiye'ye kazandırmak için devamlı ve sürekli olarak çalışmayı kendilerine bir felsefe edinmiş bir işletmedir.

İnternet Sitesi ► https://bit.ly/2Rm1Vmh
San Kuaför Shop ► https://bit.ly/2FgdYLd
Facebook ► https://bit.ly/2M13osf
Instagram ► https://bit.ly/2sjY0aA
Twitter ► https://bit.ly/2H1PtTR

Merhaba San Kuaför takipçileri. Biz Acıbadem, Ataşehir, Nişantaşı , Florya, Caddebostan, Bahçeşehir, Metrogarden Avm, Ankara ve Kayseri şubeleri olan Kuaför Markasıyız. Salonlarımızda gerçekleştirdiğimiz Fön, Amerikan Fön, Kesim, Topuz, Maşa, Boya Dip, Boya Değişim, Boya INOA, Komple Boya, Röfle, Kırma, Balyaj, Babylights, Ombre, Sombre, Pigmentasyon, Nativebase Keratin Botoks, Keratin Bakım, Gelin Saçı, Eyeliner, Depliner, Brezilya Fönü, Defrıze, Micro Kaynak, Doğal Saç, Boyalı Saç, Ombreli Saç, Ombreli Dalgalı Saç, Doğal Dalgalı ve Ombreli, Kalıcı Makyaj, Microblading, Gelin Makyajı, İpek Kirpik, Nişan Saçı, Makyaj, Takma Kirpik, Kirpik Boyama - Perma, Kaş işlemlerimizin videolarını izleyebileğiniz bir kanal.

Yeni videoları kaçırmamak için https://bit.ly/2LYOP8u tıklayarak abone olabilirsiniz!

Saç, bakım, makyaj ve kuaförlüğe ilgi duyan yada Acıbadem, Ataşehir ve Nişantaşı'da profesyonel bir kuaför stüdyosuna ihtiyaç duyan herkesin faydalanması amacı ile bu kanalı açtık ve videolar üretiyoruz. Siz de Micro Kaynak, Keratin Botoks'e yada Ombre, Sombre'ye Brezilya Fönü'ne Keratin Bakım'ya yada kısaca saç işlemlerinin hepsine ilgi duyuyosanız bu kanal tam size göre.

Alakalı haberler: