DEPREM OLACAK MI? Büyük istanbul Depremi 2019 - 2020

Deprem uzmanı ve prof. Büyük istanbul depremi 2019 yılında beklenen, istanbul ve marmara depremi tahminleri ve açıklamaları. Son dakika ve gündem olarak lanse edilen deprem haberleri ne kadar gerçeği yansıtıyor? Deprem uzmanı, bilim adamları beklenen büyük istanbul ve marmara depremi için ne diyor? 2019 yılında mı yoksa 2020 yılında mı? Deprem oldu olacak peki istanbul depreme hazır mı? Afad deprem hazırlığı için ne yapıyor?

► ABONE OL.! https://www.youtube.com/channel/UCvK1KHz3hjm5K8WDywxgKsA?sub_confirmation=1
► Büyük İstanbul Depremi için Uyarı! 2019 https://youtu.be/glpWH4iPoGU

Deprem, yer sarsıntısı veya zelzele, yer kabuğunda beklenmedik bir anda ortaya çıkan enerji sonucunda meydana gelen sismik dalgalanmalar ve bu dalgaların yeryüzünü sarsması olayıdır. Sismik aktivite ile kastedilen meydana geldiği alandaki depremin frekansı, türü ve büyüklüğüdür. Depremler sismograf ile ölçülür.


Bilindiği gibi yurdumuz dünyanın en etkin deprem kuşaklarından birinin üzerinde bulunmaktadır. Deprem, insanın hareketsiz kabul ettiği ve güvenle ayağını bastığı toprağın da oynayacağını ve üzerinde bulunan tüm yapılarında hasar görüp, kayba uğrayacak şekilde yıkılabileceklerini gösteren bir doğa olayıdır. Büyük İstanbul Depremi; Tarihin en yıkıcı depremlerinden birisinin İstanbul'da yaşanması bekleniyor.

Bilim insanlarının bu büyük İstanbul depremi beklentisi, tamamen bilimsel temellere dayanan, temel jeoloji bilgisiyle açıklanabilecek olan, şu anda insan yapımı olan hiçbir ürünün doğrudan müdahale edemeyeceği bir doğal süreç. Bugüne kadar var olan bütün depremler gibi, beklenen büyük İstanbul depremi de son derece doğal bir olay olacak. Peki bilim adamları deprem uzmanları bu konuda neler demiş? Bu videoda (istanbul deprem 2019) elimizden geldiğince deprem uzmanlarının hepsine yer vermeye çalıştık...

Önerilen videolar;
► Büyük Marmara Depremi için Tarih Verildi https://youtu.be/n6xdTD9SQmQ
► Deprem Kahini Frank Hoogerbeets Yine Bildi https://youtu.be/x3dKr9m80J8
► 2019 Kehanetleri Gerçekleşti https://youtu.be/XpedCijaTig
► Zaman Yolcusu Noah Deşifre Oldu! https://youtu.be/BuSK7UlykHY
► Göz perdesi kalkarsa ne görürüz? https://youtu.be/cgTS23AdfXw

Popüler videolarımız;
► Son Dakika! Deprem Oldu! http://bit.ly/2BimdCH
► Kehanet ve Gizemler http://bit.ly/32oWjZH
► Parapsikoloji ve Ruhsal Gelişim http://bit.ly/2MqrFd3
► Gizlenen Türk Tarihi http://bit.ly/2oOri2P
► Kıyamet Sonrası Bilim Kurgu http://bit.ly/2IYmZca
► Zombi Videoları http://bit.ly/2IXZpwi

Bu video Canon Eos M50 ile 4k çekilmiştir. Montaj ise Filmora9 ile 4k UHD olarak yapılmıştır. Video süresi: 10:24

Youtube kanal gelirlerimiz çeşitli bağış kampanyalarına harcanmaktadır;
► Fidan Bağışı Yaptık http://bit.ly/2MyaNzO

BAKMIŞ YouTube kanalı aboneleri ve video etkileşimleri ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Birbirinden farklı içerikleri ile sizlerde son dakika gelişmelerini ve haberleri buradan takip edebilirsiniz. Sizlerde bu ailenin bir parçası olmak için hemen abone ol butonundan kanalımıza ücretsiz abone olabilirsiniz. Sevdiğiniz ve ilginç bulduğunuz video içeriklerini arkadaşlarınız ile paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın.

► Tags; #deprem #fayhattı #afad #depremoldu #sallandık #sondakika #gündem
► ÜCRETSİZ ABONE OL.! https://www.youtube.com/channel/UCvK1KHz3hjm5K8WDywxgKsA?sub_confirmation=1
► İletişim ; [email protected]
► Devamı ve daha fazlası web sitemizde : https://bakmis.com/

deprem son dakika 2020 istanbul depremi istanbul deprem 2019 deprem tahminleri afad deprem gündem afad kuzey anadolu fay hattı istanbulda deprem oldu kandilli rasathanesi marmara deprem istanbul son dakika deprem deprem 2019 istanbul deprem anı istanbulda deprem son dakika depremler istanbul deprem deprem uzmanı büyük istanbul depremi deprem son dakika deprem oldu deprem uyarısı deprem anı son depremler son dakika deprem bakmış marmara depremi 2019

Alakalı haberler: