EGEMEN KAAN PES ÖĞRENİYOR! EFSANE GOL ATTI! | GALATASARAY-FENERBAHÇE PES 2020

Evet doğru kanaldasınız. Burası SESEGEL değil, SESEGEL ÇOCUK:) İlk defa oğlumla PES oynuyoruz. Ona oyunu öğretiyorum. Sizlerden çok istek gelmişti o yüzden süper bir beğeni bekliyorum.
SESEGEL ÇOCUK KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN ►https://goo.gl/mFCjN4


? ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN
? Bu video çocuklara ve ailelere uygundur❗ Bizi takip edin
İnstagram: @hasanmustan

VİDEO İÇERİĞİ:

Sizlerden çok istek gelmişti. Egemen Kaan daha çok mobil oyunları seviyor ve daha önce hiç PES oynamadı. Bugün yanıma geldi ve maç yapalım mı? dedi. O kadar mutlu oldum ki:) Zaten dışarıda gerçek hayat futbol oynuyoruz ama hiç PES oynamamıştık. Ben ona öğretiyorum. Lütfen atlamadan zıplamadan sonuna kadar izleyin. Radamel Falcao ile gol attı.

? SESEGEL KANALI
https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw

SESEGEL ÇOCUK KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. SeseGel Çocuk kanalına hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk'da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan'ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.

Alakalı haberler: