FİKRET ORMAN'LA İLGİLİ BOMBA KULİS (Kırmızı Çizgi- Candaş Tolga Işık- Serdar Ali Çelikler)

Beşiktaş Kulübü Fikret Orman'dan gelen son dakika açıklamalarla çalkalandı. İnternethaber'in YouTube kanalında 'Kırmızı Çizgi Fitbol' programında istifanın perde arkasına dair bomba detaylar açıklandı. Meğer Abdullah Avcı da istifa mektubunu vermiş.
Mehmet Ayan, Candaş Tolga Işık ve Serdar Ali Çelikler, kısa bir süre önce İnternethaber'in YouTube kanalında yayın hayatına başlayan 'Kırmızı Çizgi Fitbol' programında Beşiktaş'la ilgili bombalar patladı.

''Beşiktaş'ın başındaki en büyük dert sosyal medya''
Bir dönem Beşiktaş'ta yönetimde yer alan Candaş Tolga Işık, Fikret Orman'ın istifa kararıyla ilgili yaptığı yorumda şu ifadeleri kullandı;

"Beşiktaş'ın başındaki en büyük dert sosyal medya. İletişimi yönettiğim için söylüyorum. Bu işle meşgul olan eski ve yeni yöneticileri var. Paralı bir şekilde sosyal medyada hesaplar tutan, tuttukları hesapları daha sonra unutan, farkında olmadan o yazılan şeylerin onların nasıl sahibi olduğunu işaret ettiğinin farkında olmayan eski ve yeni yöneticiler var. Şimdi bu arkadaşlar bu işlerden elini ayağını çekmeden aklı selim yaratmak mümkün değil. Yeni başkan da gelse aynı şeyler olacak.

''Görevi bırakırsa Serdal Adalı ve yönetim devam edecek''
Başkan 'Çok net bir şekilde bir daha aday olmamak ile beraber bıraktım' dedi. İstifa mı edecek, göreve mi bırakacak? Orada şöyle bir denge var. İstifa ederse yönetim kurulu da istifa etmiş sayılacağı için anladığım kadarıyla kulübü 1 ay sonra seçime Divan Kurulu götürüyor. Fakat görevi bırakırsa Serdal Adalı ve yönetim devam edecek. Muhtemelen Serdal Adalı da başkan adayı olacağı için şimdi bu konuşuluyor.

#fikretorman #kırmızıçizgifitbol #candaştolgaışık

ABONE OL: https://bit.ly/2SSb3fL

Hadi Özışık ve Süleyman Özışık'ın birlikte kuruluşunu yaptığı İnternethaber ,5 Mayıs 2000 yılından 2019 yılında kuruldu. İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde gazeteoku, cevaplatv, internetspor, memurhaber, internetistanbul, elmaelma, gazeteciler, siteleri yer almaktadır.

KIRMIZI ÇİZGİ VİDEOLARI :
https://bit.ly/2m5JCTz

Hadi Özışık'ın Youtube Kanalı:
https://bit.ly/2GoEukA

Süleyman Özışık'ın Youtube Kanalı:
https://bit.ly/2MmiYAP

Köşe yazarları Sesli Makale:
https://bit.ly/2OdTurZ

CevaplaTV:
https://bit.ly/30YixAH

#candaştolgaışık #mehmetayan #serdaraliçelikler #kırmızıçizgi #kırmızıçizgifitbol #internethaber #fitbol #handekazanova #handeakin #haftalıkburç #burçlar #burçyorumları #handekazanovaileastroloji #astroloji #sözsende #hüseyintirman #estetik #botoks #dolgu #cüneytözdemir #beyazfutbol #ntvspor #rıdvandilmen #trtspor #erbaturergenekon

? Bizi Takip Edin!

tr.pinterest.com/internethabercom
facebook.com/internethaber
instagram.com/wwwinternethabercom
https://twitter.com/internethaber