Hazer Amani Kimdir ve Nerelidir | Masterchef

Önemli Bilgi: Bu video özgün bir videodur. Tüm hakları Kimdir ve Nerelidir adlı kanala aittir. Kimdir ve Nerelidir adlı YouTube kanalımda yayınladığım bu videolar birebir yaptığım görüşmeler, röportajlar ya da araştırma sonucu elde ettiğim bilgilerden derleyerek hazırladığım özgün ve tarafsız videolardır. Herhangi bir şikayet ve istek durumunda [email protected] e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hazer Amani Kimdir ve Nerelidir | Masterchef? 1977'de Ankara'da doğdu. Anne tarafından Türk baba tarafından İranlı. Hazer Amani TED Ankara koleji mezunu. Hazer Amani Ortaokul döneminden beri en sevdiği hobisi yemek yapmak. Kamu yönetimini bırakıp ODTÜ sosyoloji bölümünden mezun oldu. Hazer Amani Cordon Bleu Grand Diplomasını alarak mezun oldu. Hazer Amani Cape Wine Academy'de 4 yıl dünya şarapları ve şarap yetiştiriciği üzerine okudu. Hazer Amani 4 yıl çalıştığı Hotel Ellerman House’den executive chef olarak ayrıldı. 600 kişilik bir yemekte Nelson Mandela ve birçok önemli isme yemek hazırladı. Hazer Amani toplamda Cape Town’da 10 yıl kaldı.
2013'de Deniz Mumcuoğlu ile evlendi. Hazer Amani Türkiye'de Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de MasterChef isimli yemek yarışmasıyla tanınırlığı arttı. Bu aralar Sıla ile ismi gündeme geldi. Sıla ile sevgili oldukları konusunda haberler medyada yer almakta. Hazer Amani Kimdir ve Nerelidir | Masterchef adlı videomuzu izledikten sonra Kimdir ve Nerelidir adlı kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Kimdir ve Nerelidir iyi seyirler dileriz...


#kimdirvenerelidir #hazeramani #hazeramanikimdir #masterchef
Genelde Kullanılan Kaynaklar:
(cnnturk.com)
(sozcu.com)
(takvim.com.tr)
(hurriyet.com.tr)
(posta.com.tr)
(star.com.tr)
(wikipedia)
(unluboylari.com)
(sabah.com.tr)
(milliyet.com.tr)
(akşam.com.tr)

Alakalı haberler: