Kalk Gidelim 94. Bölüm

Kalk Gidelim 94. Bölüm Özeti:

Behice ve Şerif evlendikten sonra Nurhatçe’yle beraber el öpmeye gelirler. Nurhatçe’yi devir teslim eden Sevda ve Seyfettin zor anlar yaşarlar fakat yapacak bir şey yoktur. Meryem kurallar koyar. “Sadece hafta sonları göreceksiniz!” der. Mecburen razı olurlar ve Meryem ile Sevda ve Seyfettin arasında bir nevi velayet çatışmaları başlar.

İstanbul’dan gelen iş insanlarıyla toplanan Mustafa Ali tam bir yıllık sipariş almıştır. Büyük anlaşmanın tek şartı 1 milyon teminat istemeleridir. Mustafa Ali kara kara bunu nasıl bulacağını düşünür. Bir çıkar yol bulamaz ve çekinip korkarak babasına söyler. Hacı, Mustafa Ali’nin işini halleder. Fakat Mustafa Ali anlaştığı adamları Ercan ile görünce kazıklandığını zannederek panik olur.

Diğer yandan Dudu ve Şakir gebelik testini beklerler. İlk sonuç negatif gelir. Çocukları olmamıştır. Şakir kendine konduramaz ve “Dudu yüzünden” diye düşünürerek Dudu için ilaç arar. Derdine deva ararken Ercan bunu duyarak devreye girer ve işler karışır. Ercan’ın bütün bitkilerden hazırlattığı pestile Dudu’nun alerjisi vardır ve bacakları önce karıncalanır sonra tutmaz olur. Gelen ikinci test sonucu ise kafaları karıştıracaktır.

#KalkGidelim her cumartesi #TRT1'de!


Kalk Gidelim tüm bölümler için tıklayın…http://bit.ly/KalkGidelimBölümler
Kalk Gidelim fragmanlar için tıklayın…http://bit.ly/KalkGidelimFragmanlar
Kalk Gidelim Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): https://www.facebook.com/kalkgidelimtv/
Kalk Gidelim Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): https://twitter.com/kalkgidelimtv/
Kalk Gidelim Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): https://www.instagram.com/kalkgidelimtv/