Kral Arthur: Kılıç Efsanesi | Arthur Kurtarılıyor | TR Dublaj | HD

►Movie Clips Türkiye olarak değerli film izleyicilerine en güzel film kesitleri, hafızalara kazınan klipleri sizler ile buluşturuyoruz.

●Destek olmak için abone olun ► https://www.youtube.com/channel/UCAi1hB1CtBrGrHADBpkin7A?view_as=subscriber

►Değerli film severler bize en büyük desteğiniz abone olmaktır. Lütfen abone olmayı ihmal etmeyiniz!

●İYİ SEYİRLER●

●FİLM HAKKINDA:
►Yönetmen: Guy Ritchie
►Yapım: 2017 - ABD, İngiltere
►Oyuncular: Charlie Hunnam, Astrid Bergès-Frisbey, Jude Law...
►Tür: Aksiyon, fantastik, macera
►İMDB Puanı: https://www.imdb.com/title/tt1972591/
►Süre: 2 saat 6 dakika

●FİLM ÖZETİ: Londra’nın sokaklarında büyüyen Arthur (Charlie Hunnam) henüz gücünün ve yeteneklerinin farkında değildir. Taki efsanevi kılıç olan Excalibur’u saplandığı yerden çıkarana dek. Bu kılıcı yerinden sökmeyi başardığında kral soyundan geldiğini anlayacaktır. Fakat önemli olan kılıcı yerinden çıkarmak değildir onu kullanmayı bilmektir. Bu neticede krala karşı ayaklanma çıkaran bir grubun yanında yer alacaktır. Böylelikle ailesini yok ederek tahta oturan Vortigern’i (Jude Law) devirmek için dahada güçlü duruma gelecektir.

Adil Kullanım ►

Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended.

All the Rights in This Content Belong to Their Respective Owner/s.