Obradovic, Ajansspor'a konuştu! | Fenerbahçe Beko'da kalacak mı? | Türkiye'yi çalıştırmak ister mi?

Fenerbahçe Beko Koçu Zeljko Obradovic, Ajansspor editörü Batuhan Hınçal'ın sorularını yanıtladı. Obradovic'in Fenerbahçe'deki geleceği, Euroleauge'deki Final Four şansı, Türk Milli Takımı hakkındaki görüşleri, NBA'e giden oyuncuları hakkındaki düşünceleri ve dahası...

-Hakkınızda istifa ettiğinize dair söylentiler çıktı ancak Fenerbahçe taraftarı sizi her koşulda desteklemeye devam etti. Çıkan haberler hakkında bir şey söylemek ister misiniz?

"Bunların hepsi dedikodu. Ben hayatım boyunca dedikodulara kulak asmadım yani bunlarla ilgilenmiyorum. Fenerbahçe taraftarına ise çok teşekkür ediyorum. Sadece bu konuda değil her konuda teşekkür ediyorum. Her maçımızda bizimle birlikteler ve bize her zaman destek veriyorlar bu sebepten kendilerine teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Başkanımız Ali Koç'a ve 2. Başkan Semih Özsoy'a da teşekkür ediyorum. Onlar da her zaman bize destek oluyorlar.

-Fenerbahçe'de kalacak mısınız?

"Ben şu anda Fenerbahçe'deyim"

-Uzun yıllardır Türkiye'desiniz. Türkiye'yi sevdiğinizi de her fırsatta söylüyorsunuz. Günün birinde Türk Milli Takımı'ndan teklif alırsanız Türkiye'yi çalıştırır mısınız?

Hayır. Şu an milli takım çalıştırmak hedeflerim arasında yok ama günün birinde bir milli takım çalıştırırsam bu kendi ülkemin milli takımı olur.

Maçlardan videolar, basın açıklamaları, özel yayınlar ve tüm spor branşlarından haberler için kanalımıza abone olabilirsiniz: https://bit.ly/2Qo7pso

» Ajansspor.com: https://bit.ly/2oZpjoT

» Twitter: https://bit.ly/2p2fqH0
» Facebook: https://bit.ly/2ObSwb5
» Instagram: https://bit.ly/2Qo63hi

Alakalı haberler: