Özlem Kaymaz ilk kez Fikret Orman’ın fotoğrafını paylaştı!

Özlem Kaymaz ilk kez Fikret Orman’ın fotoğrafını paylaştı!

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanlığı'nın yanı sıra hızlı aşk hayatıyla adından söz ettiren Fikret Orman'ın adı Özlem Kaymaz'la anılmıştı. 1992 Türkiye Güzeli Kaymaz'ı ilk olarak Vodafone Park'taki locasında ağırladığı konuşulan ünlü yönetici, eski mankeni Göcek'te tatile çıkarmıştı. Özlem Kaymaz, Beşiktaş Başkanı’nın Bodrum Gündoğan’daki otelinden ‘huzur’ paylaşımı yapmıştı. Son olarak avukat Aylin Surkultay'la aşk yaşayan Orman, şu sıralar Özlem Kaymaz'la birlikte.

ÖNCE GÖCEK'TE MAVİ TUR: Orman'ın lüks yatıyla mavi tura çıkan Kaymaz'a Hollandalı eski eşinden olan çocukları da eşlik etti. Çıktıkları mavi turda fotoğraf paylaşmaktan kaçınan ikiliden Kaymaz, daha sonra Fikret Orman'ın Bodrum Gündoğan'daki oteli Cape Bodrum Beach Resort'ta arka arkaya paylaşım yapmıştı. Deniz kenarından ve otel odasından paylaşım yapıp altına 'huzur' yazan 44 yaşındaki eski mankenin bu hamlesi de Beşiktaş Başkanı Orman'la çıkan aşk dedikodularını doğrular gibiydi.

EL ELE PARTİYE KATILMIŞLARDI: Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz, geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda düzenlenen bir doğum günü partisine el ele katılmıştı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI: Fikret Orman’ın yeni sevgilisini, dede toprağı olan Artvin’e götürdüğü ortaya çıktı. Kocabey, Meseli, Şavsat’ta doğa ile iç içe tatil yapan ikili çok mutlu. Özlem Kaymaz, Fikret Orman ile fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaşıp aşkını cümle aleme duyurdu.

ÖZLEM KAYMAZ KİMDİR: 1974 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde doğdu. Bahariye İlkokulu’nda öğrenim hayatına başladı. 1984-1987 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü’nde Milli Yüzücü olarak sayısız Türkiye rekoru ve şampiyonluklarına imza atan Özlem Kaymaz, madalya kürsüsüne çıktığında güzelliğiyle de dikkatleri çekmeye başladı. Henüz 14 yaşındayken Marie Claire dergisinin kapağına çıkan ilk Türk kızı oldu.

1989-1991 yıllarında İstanbul Yelken Kulübü'nde Milli Windsurf'çü olarak spor hayatındaki başarılarına devam etti. 1990 yılında gerçekleşen Dünya Windsurf Şampiyonası'na giden ilk Türk kadın sporcu unvanına sahip oldu.

Profesyonel spor hayatını sonlandırdıktan sonra yakın çevresinin desteğiyle 'Miss Turkey' Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması'na katılarak 1992 Türkiye 1. Güzeli seçildi ve ardından Türkiye'yi Miss World Dünya Güzellik Yarışması'nda temsil etti.

18 yaşındayken Türkiye Güzeli olarak taç giyen Özlem Kaymaz, o dönem ‘İtalyan Liseli’, ‘Sörfçü Türkiye Güzeli’ olarak hafızalara kazındı. 90'lı yıllarda Top Model olan Özlem Kaymaz, yurtdışında düzenlenen uluslararası defilelerde ve ülke içinde podyumlarda yer aldı.

1997 yılında dünya evine girdi ve eşinin memleketi Hollanda’da yaşamaya başladı. 15 sene sonra 3 çocuğuyla ülkesine temelli dönüş yaptı.

Yurt dışında kaldığı yıllar boyunca çocuklarını yetiştirmenin yanında kendine de yatırım yapan Özlem Kaymaz çocuk sağlığı, psikolojisi ve gelişimi, pedagoji, sağlıklı yaşam, sanat tarihi ve dünya mutfağı alanlarında kendini geliştirdi.

Nager sendromu ile doğan Daniel hayatının ilk 1 yılını Hollanda AMC Üniversite Hastanesi’nin Yoğun Bakım Ünitesinde geçirdi.

2007-2009 yılları arasında oğlunun ameliyatları için New York’da yaşayan Özlem Kaymaz, Daniel’in hikayesinin benzer sendromlarla dünyaya gelen çocuklara ve ailelerine rehber olması için çalışmalar yapmaya devam ediyor.

15 yıl sonra Türkiye'ye dönen Özlem Kaymaz 2015 genel seçimlerde CHP'den milletvekili adayı olmuştu.

İşte Özlem Kaymaz'ın Instagram paylaşımlarından bazıları...

#Özlem#Kaymaz#ilk#kez#Fikret#Orman’ın#fotoğrafını#paylaştı!#Beşiktaş #Spor #Kulübü #Başkanlığı #nın #yanı #sıra #hızlı #aşk #hayatıyla #adından #söz #ettiren #Fikret #Orman #ın #adı #Özlem #Kaymaz #la #anılmıştı #1992 #Türkiye #Güzeli #Kaymaz #ı #ilk #olarak #Vodafone #Park #taki #locasında #ağırladığı #konuşulan #ünlü #yönetici #eski #mankeni #Göcek #te #tatile #çıkarmıştı #Özlem #Kaymaz #Beşiktaş #Başkanı’nın #Bodrum #Gündoğan’daki #otelinden #‘huzur’ #paylaşımı #yapmıştı #Son #olarak #avukat #Aylin #Surkultay #la #aşk #yaşayan #Orman #şu #sıralar #Özlem #Kaymaz #la #birlikteNeVarNeYok # #magazin #haber #güncel #sondakika #söylemezsemolmaz #duymayankalmasın #artıksusma #söylemezsem #olmaz #soylemezsenolmaz #duymayan #kalmasın #artık #susma #2018


ABONE OL !: https://goo.gl/CLWhWo https://youtu.be/T1jxP0v64Vo