ŞEHİTLERİMİZİN KANI ! (ŞAŞIRACAKSINIZ) - SOSYAL DENEY

Evet arkadaşlar şehitlerimizin kanı sosyal deney farkındalık projesi ile döndüm. Bu Mehmetçik sosyal deney sizi çok duygulandıracak. Son dakika haberleri ve sıcak gündem türkiye ile yankı uyandırıyor. Çanakkale’den buyana suriye sınır ötesi ile toplam 415 bin şehit var. Ağlatan sosyal deney oldu. En duygusal röportaj ve En anlamlı video oldu benim için. Eğlenceli ve komik video olmadı. Farkındalık deneyi olarak yaptığımız engelli sosyal deneyi videosu, 100 tl dürüstlük testi videosu kör birisi para düşürme videosu ve parktan çocuk kaçırmak videosu yoğun ilgi gördü. Bu hafta kamera şakası trolleme videosu değil de sosyal deney ile karşınızda oldum ancak amerikan dublaj videoları, deneyler ve şakalar devam edecek.

Şarkı : Bleak Piano
Sanatçı : Artwalk
Albüm : Bleak Piano
YouTube'a lisanslayanlar : [Merlin] DittoLtd (sxrecords adına)

Şarkı : https://www.youtube.com/watch?v=K2MiLmHyTbY


Çekilişe katılma linki : https://goo.gl/y3ZUEb

Şartlar : Kanalı ve instagram hesabımı takip etmek, videoyu beğenmek ve katıldım yazmak.

Videonun özeti : Efsane sosyal deney ile geri döndüm. Sokak röportajı ile Sokağa çıkıp insanlara matematikle aralarının iyi olup olmadığını sordum. Ve ardından onlara işlemler yaptırdım. Biliyorsunuz Türkiye suriye’ye girdi. Ve şehitlerimiz için en anlamlı bu olur dedim. 415 bin buzamana kadar ki toplam şehitlerimiz. 5 e bölün dedim çünkü bir insanda 5 litre vardır. Ardından 80 milyona bölün dedim ve Türkiye’nin nüfusu 80.000.000 . Çıkan sonuç ise 0,025 litre yani 25cc çıktı. Şehitlerin güvenliğimizi koruması için herbirimiz için kanı. Vatanımızı koruyan Mehmetçik’e borcumuzu asla ödeyemeyiz. Vatan millet aşkı olan herkesin bu videoyu paylaşıp farkındalık yaratacağını düşünüyorum. Maalesef ülkemizde şehit sosyal deney videosu yok. Duygusal anlar duygu dolu anlar yaşadık. Türk marşı ile son kısımda türk konvoyu ekledim. Genel olarak ders verici bir video oldu. Bu video Tüylerinizi diken diken yapacak. Bu video hayat bakış açınızı değiştirecek. Türk bayrağı dalgalanmaya devam edecek ayyıldız türkiye asla yıkılmayacak. Türkiye’de asker haberleri ve dünya basınında türk haberleri yüreğimizi yakıyor. Heryerde türkiye var. Cnn türkiye , bbc türkiye, abc türkiye olarak sürekli gündemde. Türkiye sıcak gelişmeleri ayrıntısıyla takip ediyorlar. Soru sorduğumu insanlar ağladı kötü oldu gözleri doldu be duygusallaştı. En duygusal video en anlamlı video ağlatan sosyal deney oldu benim için. Türkiye medyasıda bu şekilde. Kanal d haber türkiye operasyon show haber türkiye operasyon atv haber türkiye operasyon . Türk ordusu zafer kazanacaktır. Sınır ötesi son dakika haberleri hep güzel olması dileğiyle.
Farkındalık projeleri ve sosyal deneylere devam edeceğiz. Yüzümüzü güldüren ve hüzünlendiren sahnelere alışacağız gibi. Fakat ülkemizde yabancılardan alınan türkçe altyazılı sosyal deney videolarından başka video yok neredeyse.

Sorularınız için
İNSTAGRAM :
https://www.instagram.com/alimuhsinatam

İş teklifleri için ; [email protected]

Eğlenceli komik sevgili şakaları ve eşek şakaları devam etsin istiyorsanız belirtin.

Bunlarında izlemeyi unutmayın :

KÖR BİRİSİ $1,000,000 DÜŞÜRÜRSE NE YAPARDINIZ ? - SOSYAL DENEY
https://youtu.be/YzZLIZoEONI

SİHİRBAZLIK NUMARASI YAPARAK TROLLEDİM ! #HadiMuhsin https://youtu.be/KeFtfWzsbRE

BEBEK DÜŞÜRME ŞAKASI YAPARAK İNSANLARI TROLLEDİM ! : https://youtu.be/39IeocbNWq

LORD OF MURAT İLE VİDEO ! : https://youtu.be/O0YQlGYD0Zo

AMERİKAN DUBLAJ YAPARAK SOKAKTAKİ İNSANLARI TROLLEDİM ! : https://youtu.be/mT1rvcsWMVU


100 TL İLE DÜRÜSTLÜK TESTİ - SOSYAL DENEY (PARAYI ÇALDIRDIK) : https://youtu.be/eCaaMJv8Dqw

➤➤ ENGELLİ KIZ VİDEOSU ! (Sosyal Deney) : https://youtu.be/EYUROQ-NgRY

➤➤ YOUTUBER'LARA HOLLYWOOD Amerikan DUBLAJI !! Orkun Işıtmak, FURKANYAMANHD : https://www.youtube.com/watch?v=yVmilhZoJX8

➤➤ SEVGİLİME AYRILMA ŞAKASI (AYRILDIK!) : https://youtu.be/Qj8YkYLrxUw

SİHİRBAZLIK İLE İNSANLARI BAYILTTIM ! (KIZ BAYILDI)
https://youtu.be/JZloh6QIits

Merhaba ben Ali Muhsin Atam. Kanalımda eğlenmek ve eğlendirmek için birbirinden komik şaka, amerikan dublajları, hollywood dublajları, komik montajlar, parodiler, sosyal deneyler, eşek şakaları ve sevgilim ile beraber eğlenceli videolar hazırlıyoruz. Umarız bu kanalda kendinizi bulur ve eğlenirsiniz