Şirinler Kayıp Köy Şirin Baba Şirin Ana Şirine Gözlüklü Şirin ile Gargamelin Şatosu oyuncak tanıtımı

Şirinler Kayıp Köy Şirin Baba Şirin Ana Şirine Gözlüklü Şirin ile Gargamelin Şatosu oyuncak tanıtımı. Oyuncak Gargamel figürü Gargamel’in Şatosu kutusundan çıkıyor. Gargamel’in Kalesi de diyebileceğimiz oyuncak ev aslında Gargamel’in evi.Bugünkü oyuncak kutu açılımı yeni bölüm ümüzde Şirinler çizgi filmi oyuncak karakterleri şirinler Kayıp Köy oyuncakları ndan gargamelin şatosu oyuncak ev ini açıyoruz.

Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK
Toys and Fun abone Ol : https://goo.gl/OzCiV5

Şirinler Kayıp Köy 3 Dev şirinler karakterleri nden Şirine, Şirin Baba, Gözlüklü Şirin ve Şirin Ana ile birlikte oyuncak büyücü Gargamel in oyuncak şatosunu tanıtıyoruz. Şirinler çizgi film oyuncakları oyuncak tanıtımı yeni bölüm ümüzde büyücü oyuncak Gargamel in şatosu oyuncak tanıtımı yapıyoruz.


Bu günki oyuncak kutu açılımı na hep birlikte başlıyoruz. Karşımıza ilk olarak şirinler oyuncakları karakterlerinden oyuncak Gargamel in oyuncak figürü ile tabiki Gargamel in şirinleri avlarken kullandığı o meşhur kafesi ve de Gargamel in şatosu çıkıyor. İlk olarak bu oyuncakları ambalajlı koliye sabitlemek için kullandıkları tel klips leri çözüyoruz. Böylelikle oyuncak kutusu ndan bütün oyuncaklarımızı çıkartıyoruz. Oyuncak kutusu ndan çıkanları şöyle sıralayabiliriz, Gargamel oyuncağı figüri, Gargamelin masası, Gargamelin büyü kazanı, oyuncak merdiven ve Gargamelin Şirinler i hapsettiği Gargamel kafesi. şirinler izle,

Çizgi film oyuncak krakterleri Dev Şirinler izle yerek Gargamelin oyuncak şatosunda neler olduğuu gördüler. Dev şirinler den Şirin Baba,Şirin Ana,Gözlüklü Şirin Gargamel in şatosuna geliyorlar Büyücü kçtü Gargamel Dev Şirinler i karşısında görünce çok korkuyor ve eli ayağı birbirine dolanıyor ve pnlarla baş edemeyeceğini anlayınca Azman ına alıp şatosundan uzaklaşıyor.

Şirinler çizgi filmi oyuncak bölümleri ile Gargamel i izlemek için lütfen tıklayın.

https://www.youtube.com/watch?v=93ko8QuLswc&t=92s
https://www.youtube.com/watch?v=w3fi5FSUxVA
https://www.youtube.com/watch?v=BotK7eV9PKA&t=54s

Tüm Bölümleri İzlemek için Tıklayın: https://goo.gl/8OEByT

Koca Ayı sürpriz yumurta getirdi Yaramaz Maşa çamaşır makinesine sakladı Niloya bulabilecek mi? izlemek için tıklayın: https://goo.gl/hCecfC

Hanimish TV’yi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Hanimiş TV