SON DAKİKA ! BURSA DA DEPREM OLDU - CANLI GÖRÜNTÜLER - YENİDEN OLACAK MI GÜNCEL HABER DEPREM ANI

Son dakika haberine göre Bursa'nın Karacabey ilçesi açıklarında 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bursa'nın yanı sıra Balıkesir, Yalova ve İstanbul'da da hissedilen deprem, kısa süreli paniğe neden oldu

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde saat 19.09'da 3.8 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Kısa süren deprem özellikle Mudanya, Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde hissedildi. Yerin 9 km derinliğinde meydana gelen depremde kısa süreliğine panik yaşandı.
Bursa'nın Nilüfer ilçesinde Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) verilerine göre 3,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 19.09'da yaşanan depremi Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırmaları Enstitüsü önce 4.0 ardından 3.7 olarak duyurdu.

Kandilli depremin merkezüsünü de Mudanya Dede olarak açıkladı.


Son Dakika! Bursa'da Korkutan Deprem! 3 İlçede Hissedildi
Son Dakika! Bursa'da saat 19.10 sıralarında hafif şiddette bir deprem meydana geldi. Kısa süren deprem özellikle Mudanya, Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde hissedildi.

BURSA'DA 3,8 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ

Bursa'da deprem!Bursa'da saat 19.09'da meydana gelen depremin büyüklüğünün 3,8 şiddetinde olduğu açıklandı.

AFAD tarafından yapılan açıklamada depremin merkezinin Nilüfer ilçesi şiddetinin de 3,8 olduğu bildirildi. 8,4 kilometre derinliğindeki deprem Nilüfer'in yanısıra Mudanya ve Osmangazi'de de hissedildi.

DEPREM HERHANGİ BİR HASARA VE YARALANMAYA SEBEP OLMADI

Öte yandan Kandilli Rasathanesi ise depremin merkezini Mudanya Dedeköy 4.0 şiddetinde açıkladı Deprem herhangi bir hasara ya da yaralanmaya sebep olmadı

HABER DETAYLI LİNK:
http://tr.link/If1o


_______________________________________
Lütfen Diğer Videolara da bir göz atın :)

Canlı Yayın Maç İzleme Linkleri;
http://tr.link/jylQO

Birbirinden Sevimli Hayvanlar Mutlaka İzleyin :)
http://tr.link/Zzo0q

Çılgın Kedi Azman :D Benim kedim Saldırgan;
http://tr.link/Tmuc

Sahibine Kendini Zorla Sevdiren Horoz :D
http://tr.link/hRYX

Uzaydan Atlayan Adam Felix ;
http://tr.link/d3nZN


Birbirinden ilginç, güzel, komik, gündem, sosyal medya gibi konular üzerinden sizler için videoları izleyip bir derleme yapıyoruz. İlginizi çekecek konularda gündemde olan trend videoları takip ediyoruz.

Bazen Nostalji, Bazen çizgi film Her telden bir şey bulabileceğiniz güzel vakit geçirebileceğiniz bir kanal oluşturmaya çalıştık.

Bunların dışında; Öğrenmek veya bilmek istediğiniz konular hakkında bir video bulamazsanız sizler için bulup paylaşıyoruz.
Böyle bir video yoksa içeriği oluşturup yayınlıyoruz.

İstekte bulunmanız yeterli.

Sizler sayesinde hızla gelişmeye devam edeceğiz.
Her gün birbirinden ilginç ve seçilmiş birçok içerik paylaşımı yapmaya devam edeceğiz.

KANALA ABONE OLMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN
http://tr.link/TKqAd6

tAGS;

#bursadeprem #sondakika #olay #sondakikamudanya #deprem #mudanyadeprem #bursadadeprem #Deprem #mudanya deprem son dakika,
bursada deprem son dakika 2019, bursada deprem, datça deprem, datça deprem son dakika, son dakika deprem, datça son dakika, bursada son dakika haberleri,
Nilüfer, Nilüfer DEPREM, kandilli deprem, bursa deprem, Datça, Son dakika Bursa,

Alakalı haberler: