Telefondan Maç Sonuçlarını İzlemek

Bu kısa videoda, maçları telefondan nasıl takip edeceğinizi anlatıyoruz. Android telefonlarda kullanabileceğiniz bu Google servisi, siz nerde olursanız olun maç sonuçlarını anlık olarak izleyebileceksiniz. Başka uygulamalara geçseniz dahi, bahsettiğimiz çözüm, gayet iyi çalışıyor.

Türkiye'de futbol maçları bizi en çok heyecanlandıranlar arasında yer alıyor. Biz de bu videomuzda sizler için maçları takip edebileceğiniz en iyi maç takip uygulaması ile karşınızdayız. Maç takip programı ile maç sonuçları takibi ve canlı skor takibi yapabilir ve maçın gidişatını takip edebilirsiniz. Bu uygulamayı Android telefonunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. GS - FB maç sonucu bu uygulama sayesinde de öğrenilebilir.

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri canlı skor takibi yapabileceğiniz en iyi maç takibi uygulaması ile karşınızdayız. İyi seyirler...

En iyi maç takip uygulaması - Android - 2019

En iyi maç takibi yapabileceğiniz uygulamaların başında Google'ın hizmetini kullanabilirsiniz. Bu sayede maçın kaçıncı dakikada olduğunu, canlı skor ve daha fazasını takip altına alabilirsiniz. Ayrıca son durumu kontrol etmek için ayrı bir uygulama içerisine girmenize gerek kalmadan canlı skoru ekranınıza sabitleyebilirsiniz. Farklı uygulamar açıkken bile maç sonucu anlık olarak takip edilebilir.

Ancak bu özelliğin yalnızca Android modellerinde kullanıldığını belirtmemizde fayda var. Malesef iOS işletim sistemli iPhone ve iPad'lerde kullanamıyorsunuz.

Alakalı haberler: