İçin arama eğilimi raporu "Bursaspor":

Zaman içindeki faiz

Sayılar, verilen bölge ve süre için grafikteki en yüksek noktaya göre arama ilgisini gösterir. 100 değeri, "Bursaspor" teriminin en popüler popülaritesidir. 50 değeri, terimin yarı popüler olduğu anlamına gelir. 0 puan, bu terim için yeterli veri olmadığı anlamına gelir.

Alt bölgeye göre ilgi

Belirtilen zaman dilimi boyunca "Bursaspor" teriminin en popüler olan yer olduğunu görün. Değerler, 0 ile 100 arasında bir ölçekte hesaplanır; burada 100, bu konumdaki toplam aramaların bir bölümü olarak en popüler olan konumdur, 50 değeri, yarı popüler olan bir konumu belirtir. 0 değeri, bu terim için yeterli veri bulunmadığı bir konumu belirtir.

Not: Daha yüksek bir değer, daha yüksek bir mutlak sorgu sayımı değil, tüm sorguların daha yüksek bir oranı anlamına gelir. Dolayısıyla, sorguların %80'inin "Bursaspor" olduğu küçük bir ülke, sorguların yalnızca %40'ının "Bursaspor" olduğu devasa bir ülkenin puanının iki katı olacak.

İlgili trendler:

nazilli belediyespor - bursaspor bursaspor - somaspor bursaspor - 24 erzincanspor tarsus idman yurdu - bursaspor inegölspor Bursaspor - Ankaraspor Esenler Erokspor Bursaspor-Amedspor maçı amedspor bursaspor Bursaspor-Amedspor Somaspor bursaspor nazilli belediyespor arnavutköy belediye spor - bursaspor bursaspor - inegölspor Çorum FK Amed bursaspor - tarsus idman yurdu Çorum Bursaspor afyonspor - bursaspor Amedspor maçı bandırmaspor - bursaspor bursaspor ümraniyespor Frutti Extra Bursaspor bursaspor - denizlispor Bursaspor maçı Batman Petrolspor keçiörengücü - bursaspor Batuhan Kör eyüpspor - bursaspor afyonspor Venezia Juventus Tuzlaspor-Bursaspor 1.lig eyupspor play off eskişehirspor - bursaspor samsunspor - bursaspor 1.lig puan durumu! tff 1.lig puan durumu bursaspor tuzlaspor Balıkesirspor bursaspor - altınordu istanbulspor adana demirspor - bursaspor Bandırmaspor Gaziantep fk istanbulspor - bursaspor göztepe bursaspor bursaspor - samsunspor Ali Akman Boyabat TFF 1.Lig Ümraniyespor adanademirspor Karagümrük 1 lig 1 lig puan durumu tff 1 lig puan durumu Bursa Diyarbakır bursaspor - boluspor balıkesirspor - bursaspor bursaspor - istanbulspor ümraniyespor - bursaspor bursaspor - altay bursaspor - adana demirspor Boluspor TFF 1 Sakaryaspor Trabzonspor Bursaspor Altay Tff 1. Lig bursaspor - hatayspor Menemenspor Tuzlaspor bursaspor - bb erzurumspor goztepe altınordu - bursaspor Samsunspor Adanaspor Adana Demirspor Bursaspor Giresunspor Eskişehirspor BB ERZURUMSPOR BURSASPOR a spor Ziraat Türkiye Kupası Türkiye Kupası Amedspor Giresunspor adanaspor - bursaspor antalyaspor Akhisarspor Kocaelispor Juventus Erzurumspor Denizlispor Ankaragücü