Tuğçe Özbudak, Nil Karataş'a Boynun Kısa Dedi İkili Gerildi

İşte Benim Stilim 2016 25 Ocak 2016 Pazartesi günü yayınlanan 19. bölümünde Hatice, Nil'in vatkalarını fazla bulduğunu söyleyince Nil ben proporsiyonuma uygun giyiniyorum merak etme sen dedi ve herkesin siyah beyaz giydiğini birazda kendisinin siyah beyaz giymek istediğini söyledi. Tuğçe Özbudak ise Nil'in kendisini sürekli siyah beyaz giyindiği için eleşirdiğini ama Nil'in de sıklıkla siyah beyaz kombin yaptığını, proporsiyonuna uygun giyiniyorum dediğini ama kemele gövdesini daha kısalttığını söylemek isterken Nil, Tuğçe'nin konuşmasına izin vermedi ve özet geç diye çıkıştı. İkili arasında gerginlik yaşandı. Tuğçe, Nil'e boynun kısa deyince Nil seninde boyun kısa diye çıkıştı bunun üstüne ikili arasındaki gerginlik daha da arttı. Tuğçe daha sonra bana fiziksel gelmezsen sevinirim, bugün tersten anlama günündesin dedi Nil ise sen bana fiziksel geldin, sen yanlış eleştirme günündesin dedi. Aslı Zen ise seni seviyorum ama bazı noktolarda sivrilirsen senin canını yakarlar dedi. Nil ise benim canımı burada kimse yakamaz dedi. Aslı ise herkesin artıları olduğu gibi eksileride olduğunu, Tuğçe'nin Nil'in canını yakmak için eleştiri yapmadığını aksine Nil'in ters geldiğini söyledi. Esra Balamir ise Nil'in kendisinde eleştirdiği şeyleri şimdi kendisinin yaptığını söyledi. Sevil Uyar ise Nil'in saçlarının özensiz olduğunu, ayakkabısının tabanlarının motor lastiğine benzediğini söyledi. Nil ise keşke bunları söyleyen insan da daha iyi giyip gelseydi dedi. Neslihan Yargıcı, Nil'in eleştiriler hakkında neler düşündüğünü söyleyince Nil eleştirilerden rahatsız olmadığını aksine kendisine yüklenmelerini istediğini hepsine cevap verebileceğini söyledi. Hakan Akkaya ise Nil'in yedi mahalleyi birbirine katabileceğini söyledi ve Tuğçe'nin söylediklerinin doğru olduğunu söyledi ve yanlışın nerede olduğunu açıkladı.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.
YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder
Görmediğiniz, duymadığınız tüm kamera arkası görüntüleri için http://istebenimstilim.com/galeri/kulis
İşte Benim Stilim’de neler oldu? Tüm güncel haberler için http://istebenimstilim.com/haberler
Favori yarışmacınızı desteklemek için http://istebenimstilim.com/senin-favorin
Görmediğiniz fotoğraflar için http://istebenimstilim.com/galeri
Sizde kendi kombininizi yaratın http://istebenimstilim.com/kombin-yap
Kaçırdığınız tüm bölümler ve özel videolar için http://istebenimstilim.com/videolar ziyaret edin!

İşte Benim Stilim hafta içi her gün 15.30'da, Cuma geceleri ise 22.15'te eleme gecesiyle TV8'de!

Kanala abone olun; http://bit.ly/1Iarw29
WEB SİTEMİZ: http://istebenimstilim.com
FACEBOOK TAKİP ET: https://www.facebook.com/istebenimstilim
TWİTTER'DAN TAKİP ET: https://twitter.com/istebenimstilim
İNSTAGRAMDAN TAKİP ET: https://instagram.com/istebenimstilim
PİNTEREST'TEN TAKİP ET:https://www.pinterest.com/istebenimstilim
LİNE'DAN TAKİP ET: line.me/R/oaMessage/@istebenimstilim/
https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0%C5%9Fte_Benim_Stilim

Die TV8 Sendung Iste Benim Stilim ist die populärste Fashion Show in der Türkei mit durchschnittlich 1.5 - 2.5 Mio Zuschauern täglich. Die Teilnehmer stellen zu diversen Fashion-Themen ihre Fashion-Kreationen zusammen und werden von einer promintenten Jury bewertet. Jede Woche wird abhängig von Wochenpunkten eine Kandidatin herausgewählt. Neben Fashion Inspirationen bietet die Sendung auch sehr viel Unterhaltung, Spass, Spannung und auch traurige Momente.

Daily broadcasted at TV8 and with an average of 1.5 - 2.5 M viewers, the Iste Benim Fashion Show is the most popular fashion show in Turkey. The participants create their various fashion styles and are judged by a promintent jury. Based on weekly points each week a candidate drops out. Besides fashion inspiration the show also offers a lot of entertainment, fun, excitement and also sad moments.

Daily diffusé à TV8 et avec une moyenne de 1,5 - 2,5 millions de téléspectateurs, l'Iste Benim Fashion Show est un défilé de mode le plus populaire en Turquie. Les participants créent leurs différents styles de la mode et sont jugés par un jury de promintent. Basée sur des points hebdomadaires chaque semaine un candidat se retire. Outre l'inspiration de la mode le spectacle offre également beaucoup de divertissement, plaisir, d'excitation et de moments aussi tristes.