Yasak Elma 57. Bölün Fragmanı

Yasak Elma 57. Bölün Fragmanı
YASAK ELMA 57. BÖLÜM ÖN ANALİZİ

Yasak Elma 57. Bölümde neler olacak?
Halit’in ve Yıldız’ın sağlık durumu ne?
Yiğit ve Kaya ilişkisinde yeni gelişmeler ne olacak?

Yiğit Lila’nın kırdığı kalbini geri kazanabilecek mi?
Şahika’nın son planı ne olacak?
Ender’in Erim ve Yiğit ile olan ilişkisi nasıl değişiyor?
3. sezonunda da en çok izlenme oranıyla zirvede olan Yasak Elma, ekranlara geldiği ilk günden beri dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ama iddia ediyoruz hiçbir sezonunda bu sezon ki kadar yıldızı parlamamıştı.
Diğer dizilere aksiyon dersi verebilecek kadar iyi senaryosuyla, ekranlara izleyicisini kilitlemeyi başaran dizimiz, tek fragmanla haftayı geçiren nadir dizilerden. Sizlerde bizim gibi Yasak Elma tutkunuysanız kanalımızı takip etmeyi ve bildirimlerinizi açmayı sakın unutmayın. Diziyle ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. O zaman hiç vakit kaybetmeden, Yasak Elma 57. Bölüm ön analizimize geçelim…
Yine hızlı, heyecanlı ve merak dolu bir bölümü geride bıraktık. Yayınlanacak yeni bölümümüzde fırtınadan sonraki sakinliği izleyeceğiz. 57. Bölüm Şahika kasırgasının enkazının kaldırılacağı ve yaraların sarılmaya başladığı bir bölüm olacak.
Öğrendiği gerçeklerin şokunu atlatmaya çalışan Yiğit üç koldan sarılmış gibi hissedecek. Bir taraftan Lila’ya kendini affettirmeye çalışırken, kimsesiz geçen hayatında ilk defa var olan anne baba kavramını sorgulayacak… Biliyorsunuz Yiğit, Kaya ile zaten bir yakınlık kurmuştu. İkisi de baba oğlu olduklarını bilmeden ısınmışlardı birbirlerine. Yiğitle Kaya konuşacak ve Yiğit’in kendisiyle beraber yaşamasını teklif edecek. Yiğit bu teklifi şimdilik kabul etmese de ileride Kaya’nın evine taşınacağını düşünüyoruz.
Babalık duygusunu hissetmeye çalışan Kaya bu büyük gerçeği kendisinden yıllarca saklayan Ender’i ve kızkardeşi Şahika’yı asla affetmeyecek gibi… Ama herşeye rağmen Yiğit’in hayatında en güvendiği kişi Kaya ve zor olsa da, zaman içinde Kaya ile bir baba oğul ilişkisinin gelişeceğini ve sağlamlaşacağını bekliyoruz.
Öte yandan Yiğitle arasını düzeltmeye çalışan Ender, olaylar karşısında büyük şok geçiren oğlu Erim’ide toparlamaya çalışacak. Erim ve Yiğit başlarda olamasa da sezon sonunda tam bir abi kardeş olacak…
Önümüzdeki birkaç bölüm, Yiğitli sahneleri bol bol izleyeceğe benziyoruz. Çünkü tüm kapılar Yiğit’e açılmış gibi… Her fırsatta Lila’dan özür dilemeye ve kendini affettirmeye çalışan Yiğit, Lila’yla sıfırdan başlayarak büyük bir aşk yaşayacak ama hemen değil. Öncelikle Lila’nın kırılan kalbinin ve bozulan psikolojisinin düzelmesi gerekecek .
Gelelim dizimizin en kötüsü Şahika’ya. Oyunlarla amacına ulaşamayan Şahika, Halit’i öldürmeye kalkacak ve bu durumdan Yıldız’da nasibini alacak. Halit’in ve Yıldız’ın zehirlenmesi, o an Yıldızı telefonla arayan Ender’in pratikliği ile, en az hasarla atlatılacak. Halit’in durumunun Yıldızdan biraz daha ciddi olması, Halitin iyileşme sürecini uzatacak.
Şahika son hamlesini de yaparak ortadan kaybolma peşinde. Gizemli ortağının yardımı ile bunu başaran Şahika, gücünü toplayıp tekrar saldıran düşman askeri gibi, tekrar ve daha güçlenerek geri döneceğini düşünüyoruz.
Peki Yasak Elma’nın bu son durumu ile ilgili sizler neler düşünüyorsunuz. Hadi hepinizden yorumlarınızı bekliyoruz. Yeni bir analizde görüşünceye dek şimdilik hoşçakalın…ABONE OL! DESTEK OL! ► https://goo.gl/EVWaiZ

Takip edin ;
► Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/groups/1490634571053909/
► Youtube : https://www.youtube.com/yasindelibasoglu

Anathar Kelimeler :
yasak elma,yasak elma 57,yasak elma 57 bölüm,yasak elma 57 bölüm fragman,yasak elma 57 bölüm fragmanı,yasak elma 57 bölüm 2 fragman,yasak elma 57 bölüm 2 fragmanı,yasak elma 57. bölüm,yasak elma 57. bölüm fragman,yasak elma 57. bölüm fragmanı,yasak elma 57. bölüm 2. fragman,yasak elma 57. bölüm 2. fragmanı,yasak elma 57 bölüm izle,yasak elma 57 bölüm full izle,yasak elma 57 bölüm fragmanı 2,yasak elma izle,yasak elma fragmanı,yasak elma fragman,yasdel
Kaynaklar :
► Haber7
► HabarTürk
► Son Dakika
► Haberler
►Posta

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.

*
*
*
*
*
*
*