Yeni MediaMarkt mağazası açıldı! Herkes iPhone indirimine koştu

#MediaMarkt #MediaMarktHilltown #iPhone

https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/mediamarkt-magazasi-acildi-indirimi-duyan-kostu/

MediaMarkt İstanbul'daki yeni mağazasını açtı. Biz de katıldığımız açılış etkinliğinde mağazadaki ürünlere yakından baktık.

Okurlarımızla birlikte MediaMarkt Hilltown AVM içinde bulunan ürünleri inceledik. Ayrıca mikrofonlarımızı MediaMarkt Türkiye CPO'su Faruk Kocabaş'a uzattık ve MediaMarkt'ın gelecek hedeflerini sorduk.

Ülkemizdeki yatırımlarını hızlı bir şekilde sürdüren MediaMarkt'ın, İstanbul Hilltown AVM'de açılan yeni mağazasının açılışında biz de yer aldık. Bu heyecanlı açılışta olanları sizler için kayıt altına aldık.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu keyifli vLog ile baş başa bırakalım. İyi seyirler...

Türkiye'deki yatırımlarına devam eden MediaMarkt, kısa süre önce İzmir'deki yeni mağazasını teknoloji severlerle buluşturmuştu. Aradan geçen zamanın ardından şirket, İstanbul'da da iki mağazası için açılış etkinliği düzenledi. 30 Ağustos günü hem Hilltown AVM'deki hem de Metropol İstanbul'daki MediaMarkt mağazaları tüketicilerle buluştu.

Kısa süre önce bir röportaj veren Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, eylül ayı planlarından bahsetmişti. Gökyıldırım açıklamasında eylül ayı içinde Ankara’da Nata Vega Outlet, İstanbul’da Levent ve Viaport AVM ile Konya’da Kule Site’de 4 yeni mağazayı daha hizmete açacaklarını belirtti.


---
Avrupa'nın 1 Numaralı Elektronik Perakendecisi MediaMarkt'ın Resmi YouTube Sayfası
---
http://www.mediamarkt.com.tr/
https://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye
https://www.twitter.com/MediaMarkt_TR